35. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI U23 Sieradz 2018

Gwiazdy królowej sportu w Sieradzu!

Gwiazdy królowej sportu w Sieradzu!

Mamy świetną informację dla kibiców wybierających się na 35. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce! Na stadionie w Sieradzu będzie można zobaczyć prawdziwe gwiazdy! Udział w zawodach potwierdzili już m.in. Ewa Swoboda i Konrad Bukowiecki!

Ewa Swoboda to aktualna Młodzieżowa Mistrzyni Europy z Bydgoszczy w biegu na 100 m. Na tym samym dystansie reprezentantka Polski wywalczyła też złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów (Eskilstuna 2015) oraz srebro na zawodach tej samej rangi w  Bydgoszczy (2016). Olimpijka z Rio i Mistrzyni Polski jest także brązową medalistką Halowych Mistrzostw Europy z Belgradu (2017).

Swobiecki.jpeg

Konrad Bukowiecki to również aktualny Młodzieżowy Mistrz Europy z Budgoszczy (2017). Kulomiot stawał też na najwyższym stopniu podium w: Belgradzie (HME 2017), Eugene (MŚJ 2014), Eskilstunie (MEJ 2015), Nankin (IO Modzieży 2014) i Utrechcie (Olimpijski Festiwal Modzieży Europy 2013). Reprezentant Polski i olimpijczyk w Sieradzu będzie bronił złotego medalu Mistrzostw Polski U23 wywalczonego rok temu w Suwałkach.

Generalni sponsorzy

Tamex Mosir Sieradz Kaufland

Sponsorzy i partnerzy PZLA

Orlen
4f
Polanik
Oshee
Okęcie

Organizatorzy

Mosir Sieradz
Miasto Sieradz
PZLA
×

Wyszukaj w serwisie